Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Tuli w szkołach rodzenia

2021-10-28
Tuli w szkołach rodzenia

Czy planowaliśmy sukces chusteczek dla dzieci Luba Tuli? Z pewnością ogromnie w niego wierzyliśmy! Wiara czyni cuda, ale nie stałoby się to faktem, gdyby nie to, że produkt swoim składem, działaniem i przeznaczeniem, wzbudził ogromne zaufanie i zainteresowanie. Grupa Dobry Dom, wydająca magazyn dla rodziców w formie drukowanej i nie tylko, zechciała o nas wspomnieć w swoich artykułach, które już ukazały się w gazecie! Magazyn dystrybuowany jest w szkołach rodzenia, gabinetach lekarskich, na oddziałach położniczych i innych miejscach, z których korzystają kobiety w ciąży i te, które niedawno urodziły dziecko.

Produkty dla dzieci Luba w magazynie drukowanym

Luba ewidentnie kocha dzieci, ponieważ znów pojawiamy się na portalach rodzinnych Tym razem zaufaniem obdarzyła nas Grupa Dobry Dom, w skład której wchodzi ABC Dobra Mama. Grupa Dobry dom wydaje swój własny magazyn, który dystrybuowany jest w ponad 300 szkołach rodzenia, wśród położnych i ginekologów, w szpitalach na oddziałach położniczych, podczas targów, warsztatów dla kobiet w ciąży i młodych rodziców. To niezwykły prestiż znaleźć się w magazynie, któremu ufa wiele młodych rodziców.

Luba Tuli nawilżany papier toaletowy polecany dla Mam

Na stronie Dobra Mama i ABC Dobrej Mamy pojawił się artykuł w dziale dziecięcym dotyczącym pielęgnacji dzieci. Autorzy tekstu napisali o nawilżanym papierze toaletowym Luba Tuli w samych superlatywach. Wspominają, że papier nawilżany dla dzieci Tuli ma fizjologiczne pH, co jest niezwykle istotne dla okolic intymnych zarówno dzieci, jak i dorosłych. Papier jest także przetestowany dermatologicznie, dzięki czemu można bez obaw stosować go u dzieci. Produkt ten jest w 100% naturalny, biodegradowalny i kompostowalny. Ma to wpływ na nasze środowisko naturalne. Papier rozkłada się w nim w szybkim tempie, nie zaśmiecając go na długie lata. Nawilżany papier toaletowy Luba Tuli występuje w 2 wersjach zapachowych: o niezwykłym zapachu mango i truskawki. Łatwy do spłukania w toalecie - nie musisz się martwić, że dziecko, używając samodzielnie papieru, doprowadzi do zatykania się kanalizacji. Specjalnie opracowany papier toaletowy nawilżany Luba nie ma ograniczeń co do tego. Dzięki specjalnie dobranym składnikom nadaje uczucie delikatnego oczyszczenia i pielęgnacji.

Dobra Mama na Facebooku poleca chusteczki nawilżane dla dzieci Luba Tuli

Dobra Mama na Facebooku to miejsce dla przyszłych i obecnych mam, które szukają produktów godnych uwagi. Nie chcą eksperymentować, wolą poznać zdanie eksperta i dopiero zastosować dany produkt u swojego dziecka. Dobra Mama organizuje cykliczne spotkania na żywo, podczas których poleca produkty różnych marek. Na wallu Dobra Mama na Facebooku pojawił się krótki artykuł, w którym autorka poleca chusteczki nawilżane dla dzieci Luba Tuli. Pisze: “Szukacie idealnych chusteczek dla swoich maluszków? Każdej mamie zależy na delikatności, na dawaniu tego, co najlepsze - również jeśli chodzi o pielęgnację swoich pociech. Warto sięgać po produkty bezpieczne dla skóry najmłodszych i z prostym składem, jak na przykład chusteczki nawilżane LUBA Tuli.” To dla nas niezwykłe wyróżnienie i nieopisana radość!

Czy nawilżane chusteczki są dobre do higieny dzieci?

Chusteczki nawilżane Luba - możemy o nich powiedzieć, że są tak samo dobre, jak czysta woda. Chusteczki nasączane w 97% wodą i aloesem lub pantenolem to wyśmienity wybór! Całkiem niedawno wprowadziliśmy na rynek produkty dla dzieci, których głównym składnikiem formuły jest czysta woda. Z pewnością pamiętacie, że czysta woda potrafi zmienić pH skóry, dlatego długie kąpiele nie są wskazane, ale chusteczki LUBA nie zmieniają naturalnego pH skóry małego dziecka, w związku z tym, można im przyznać przewagę. Ponadto zawartość aloesu lub pantenolu w formule nawilżającej jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Chusteczki nawilżane to przede wszystkim oszczędność czasu i zwiększenie komfortu życia rodziców, którzy i tak mają bardzo dużo na głowie.

Pokaż więcej wpisów z Październik 2021

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.93 / 5.00 478 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-02
Super!
2024-06-17
Super produkty
pixel