Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Nawilżane Chusteczki LUBA

Ściereczki i chusteczki nawilżane to doskonały sposób na oczyszczenie bez użycia wody. Dodatkowym plusem są materiały, z jakich je wytwarzamy - włóknina wiskozowa i celulozowa. To tkaniny pochodzenia roślinnego, które są w 100% rozpuszczalne w środowisku. W ten sposób dbamy, by nasza planeta nie była dodatkowo zaśmiecona, przez produkty, które rozkładają się setki lat, trwale szkodząc środowisku.

Chusteczki nawilżane dla dzieci

Pielęgnacja niemowląt i dzieci jest dla nas niezwykle ważna. W końcu to nasi najmłodsi konsumenci, którzy mają największe wymagania. Staramy się im sprostać. Skóry dziecka nie da się oszukać. Każde chusteczki nawilżane dla niemowląt, które nie będą spełniały odpowiednich wymagań, mogą uszkodzić wrażliwą skórę noworodków. Zmiany zauważymy od razu. Nawilżane chusteczki Luba opracowaliśmy w kilku wariantach, aby każdy mógł dostosować rodzaj, do własnych oczekiwań. Składniki chusteczek dla niemowląt to nie wszystko, ważny jest również materiał, z jakiego są wytworzone.

Czy chusteczki nawilżające dla dzieci mogą być spłukiwane w toalecie?

Na opakowaniu chusteczek nawilżanych zawsze znajduje się informacja, czy dany produkt można spłukiwać w toalecie. Związane jest to z rodzajem tkaniny, jaka jest wykorzystywana do produkcji artykułów dla dzieci i niemowląt. Większość chusteczek nawilżanych dla dzieci nie może być spłukiwana w toalecie.

Higiena i pielęgnacja każdego dnia

Jak dbać o siebie, aby cera wyglądała na zdrową i promienną? Oczywiście oprócz codziennej pielęgnacji ważny jest również styl życia, który należy sobie wykreować. Odpowiednia dieta, aktywność fizyczna, czas regeneracji organizmu, to oprócz pielęgnacji skóry bardzo ważne aspekty, bez których ciężko będzie wyglądać jak milion dolarów. Pamiętaj, że wygląd zewnętrzny to nie wszystko, co masz do zaoferowania. Najlepiej jest dbać o siebie dla własnej satysfakcji i zdrowia. Jak dbać o odpowiednie partie ciała?

Pielęgnacja twarzy chusteczkami nawilżanymi

Bardzo, ale to bardzo ważne jest zmywanie makijażu i tutaj słowa te kierujemy głównie do Pań. Zmywanie makijażu możemy przeprowadzić na kilka sposobów. Ważne, by robić to skutecznie i do końca. Czynniki zewnętrzne plus makijaż to obciążenie dla skóry, która powinna odpocząć przez kilka godzin w ciągu doby. Jak zmywać makijaż płynem micelarnym? Zmywanie makijażu za pomocą płynów micelarnych to świetny sposób. Chusteczki do demakijażu z płynem micelarnym to produkt gotowy do użycia od razu. Nie musisz się martwić, czy masz w domu waciki kosmetyczne. Wystarczy dokładnie usunąć za jej pomocą cały makijaż i wyrzucić ją do kosza.

Chusteczki odświeżające do stosowania na co dzień

Wiele kobiet nie wykonuje makijażu każdego dnia. Jak odświeżać skórę na co dzień? Skóra w bardzo szybkim czasie, od oczyszczenia, produkuje sebum, czyli taką warstwę ochronną. Nie tylko cera tłusta ją ma, choć przy niej, codzienna pielęgnacja twarzy wymaga nieco więcej pracy. Przy braku makijażu bibułki matujące wydają się nietrafionym pomysłem. Najlepiej mieć przy sobie produkt, który wyraźnie zrobi dla niej coś ekstra. Odświeżające chusteczki nawilżane do pielęgnacji w podróży, pracy i szkole to wyraźne odświeżenie bez użycia wody. Tylko w ten sposób, zawsze i wszędzie masz możliwość zmycia zanieczyszczeń i zmęczenia, nawet jeżeli nie masz dostępu do wody. Dodatkowo pozostawią one na skórze przyjemne uczucie i delikatny zapach.

Pielęgnacja dłoni za pomocą chusteczki nawilżanej

Skóra dłoni bardzo często narażona jest na uszkodzenia i wymaga właściwej pielęgnacji. To jedna z części ciała, która jest na pierwszej linii, jeżeli chodzi o działanie czynników zewnętrznych. Oprócz umycia dłoni warto zrobić dla nich coś jeszcze. Po każdym umyciu użyj kremu do rąk, by zabezpieczyć dłonie i zadbać o skórę. Zadbane dłonie to wizytówka każdego człowieka, niezależnie od tego, czy jest to kobieta, czy mężczyzna. Oprócz dbania o dłonie, obecne czasy przyniosły nam obowiązek dezynfekcji dłoni.

Dezynfekcja dłoni za pomocą chusteczek nawilżanych z płynem antybakteryjnym

Myj ręce, bo to najlepszy sposób na pozbycie się zanieczyszczeń, wirusów i bakterii, które przenosimy na naszych dłoniach. Jak pozbyć się wirusów, bakterii i zanieczyszczeń, kiedy nie ma dostępu do wody? O myciu rąk wtedy zapomnij, bo zwyczajnie nie masz jak tego zrobić. Rozwiązaniem na brak wody do umycia rąk, są chusteczki nawilżane do rąk z płynem antybakteryjnym. Oferta chusteczek do dezynfekcji dłoni jest bogata. Chusteczki do dezynfekcji dla dorosłych, chusteczki z płynem antybakteryjnym dla dzieci, są również uniwersalne, które mogą stosować zarówno dorośli, jak i dzieci. Najlepszym rozwiązaniem jest jednak dostosowanie przeznaczenia do osób, które mają ich używać, dlatego, że skład chusteczek do dezynfekcji różni się, w zależności od roli.

Higiena intymna przy użyciu chusteczki do higieny intymnej

Mycie okolic intymnych jest czymś normalnym, co robi każdy, lecz szacunkowo wykonujemy tę czynność 2 razy w ciągu dnia, rano i wieczorem. Higienę miejsc intymnych wykonujemy, wykorzystując do tego celu żel do higieny intymnej lub płyny do higieny intymnej. Jak prawidłowo dbać o higienę intymną? Żeby zapobiec infekcjom intymnym, musimy trzymać się zasad higieny, czyli oczyszczać miejsca intymne w razie potrzeby. Kobiety, by chronić swoje miejsca intymne podczas menstruacji i nie tylko, używają chusteczek do higieny intymnej. Czy chusteczki do higieny intymnej mogą powodować podrażnienia?

Higiena intymna podczas menstruacji

Co zrobić, żeby podczas miesiączki nie doszło do podrażnień skóry w okolicach miejsc intymnych? Jak dbać o higienę intymną podczas miesiączki? Jednym z najlepszych rozwiązań jest po prostu odpowiednie dbanie o higienę, a także częsta zmiana podpasek, tamponów, czy opróżnianie kubeczka menstruacyjnego. Tylko odpowiednie oczyszczanie jest w stanie uchronić nas przed nieprzyjemnym zapachem, świądem, czy podrażnieniami okolic miejsc intymnych. Chusteczki do higieny intymnej świetnie radzą sobie z oczyszczaniem skóry podczas miesiączki, odświeżając ją i zabezpieczając przed powstawaniem podrażnień, które mogą powodować dyskomfort podczas okresu.

Higiena miejsc intymnych mężczyzn

Choć wielu z nas wydaje się, że mężczyźni nie używają płynu do higieny intymnej i jedyne, z czego korzystają w toalecie to papier toaletowy. Popełniamy błąd, mężczyźni coraz częściej korzystają z wielu różnych rodzajów kosmetyków. Chusteczki nawilżane do higieny intymnej dla mężczyzn powstały po to, by zaspokoić potrzeby mężczyzn w tej dziedzinie. Panowie również są zainteresowani, by o siebie dbać, w związku z tym nie mogliśmy na ich potrzeby zareagować inaczej. Odświeżające chusteczki z jonami srebra to produkt, który spełni wymagania każdego mężczyzny. Doskonale odświeżają, zapobiegają rozwojowi bakterii, jak również pozostawiają delikatny męski zapach na skórze.

Nadmierna potliwość, pocenie się - to nieprzyjemne, choć potrzebne reakcje naszego organizmu

Codzienne funkcjonowanie wiąże się z różnymi rodzajami wysiłku, jakie podejmujemy każdego dnia. Wydzielanie potu jest dla organizmu człowieka czymś normalnym i potrzebnym. W ten sposób następuje samoregulacja temperatury naszego ciała. Aktywność gruczołów potowych podczas wysiłku fizycznego doprowadza do produkcji potu. Pot sam w sobie nie ma nieprzyjemnego zapachu, za zapach potu, który jest dla nas nieprzyjemny, odpowiadają bakterie, które brzydko pachną w połączeniu z potem. Kiedy się nadmiernie pocimy, chcemy temu zapobiec. Pamiętajmy, że są różne przyczyny nadmiernego pocenia i nie muszą być one związane z naturalnym obniżaniem temperatury, mogą to być jedne z objawów choroby. Jak zapobiegać poceniu się?

Zabezpieczaj pachy i dłonie przed poceniem się, stosując chusteczki nawilżane z antyperspirantem

Intensywne pocenie to problem wielu ludzi. Okres dojrzewania jest jednym z tych części życia, kiedy nadmierne pocenie się, wydaje się najbardziej uciążliwe. Spotkania towarzyskie, randki, wspólne wyjścia, nikt nie chce wówczas mieć pod pachami mokrych plam od potu. Jak zabezpieczyć skórę przed potem? Antyperspiracyjne chusteczki z dezodorantem to świetny i dyskretny sposób na to, by pozbyć się brzydkiego zapachu i zabezpieczyć skórę przed powstawaniem potu. Chusteczki pozostawiają na skórze warstwę zabezpieczającą, która zapobiega poceniu się. Antyperspiracyjne chusteczki można stosować na dłonie, stopy i pod pachy.

Pocą Ci się dłonie? Chusteczki z dezodorantem to najlepsze rozwiązanie dla Ciebie!

Pocenie się dłoni, jak zapobiec temu uporczywemu zjawisku? Możesz używać wielu produktów, które niestety nie sprawdzają się w 100%. Najlepszym rozwiązaniem na pocenie się dłoni byłby artykuł, który pozwoli na dokładne i całościowe rozprowadzenie produktu, który ma zahamować pracę gruczołów potowych. Jeszcze lepiej, jeśli zabezpieczenie dłoni przed poceniem działało nawet po umyciu dłoni wodą z mydłem. Dezodorant w chusteczce zabezpiecza dłonie (dokładniej gruczoły potowe na dłoniach) przed wydzielaniem potu. Doceni to każdy, kto do tej pory borykał się z nadmierną potliwością dłoni.

Papier toaletowy, czy nawilżany papier toaletowy?

Artykuł pierwszej potrzeby, który musi znajdować się w każdej toalecie, bez niego ani rusz. Choć jest z nami stosunkowo od niedawna, nie wyobrażamy sobie, żeby papieru toaletowego mogło nie być, żebyśmy mieli z niego nie korzystać. Suchy papier może być nieprzyjemny, może powodować podrażnienia, szczególnie u dzieci i osób wrażliwych, które mają problemy z hemoroidami, czy nietrzymaniem moczu.

Jak nauczyć dziecko samodzielnego korzystania z toalety? Nawilżany papier toaletowy dla dzieci sprawdzi się w tej dziedzinie najlepiej!

Dzieci są różne. Niektóre łatwo i chętnie uczą się korzystania z toalety. Są również takie dzieci, które nie chcą się uczyć samodzielnej toalety. Co zrobić, jeżeli dziecko nie chce samo korzystać z toalety? Najlepszym rozwiązaniem będzie umilenie im tej czynności. Nawilżany papier o owocowym zapachu z pewnością zachęci małego człowieka do samodzielnej toalety. Dodatkowym atutem będzie przynależność produktu do dziecka. Poczuje ono, że ten nawilżany papier jest tylko i wyłącznie jego. Dzieci lubią czuć się dorosłe. Ekstrakty roślinne zawarte w papierze nawilżanym zapobiegają podrażnieniom i dają uczucie świeżości.

Czego używać do higieny wyjątkowo wrażliwych miejsc intymnych? Specjalistyczny nawilżany papier toaletowy ze składnikami łagodzącymi

Oprócz chwilowych podrażnień miejsc intymnych, istnieją również bardziej poważne problemy, a nawet choroby okolic miejsc intymnych, które powodują duży dyskomfort związany z uczęszczaniem do toalety. Kobiety w ciąży, jak również osoby, które mają siedzący tryb życia, czy problemy z jelitami, często doświadczają tych przykrych doznań, jakim jest walka z hemoroidami. Wizyta w toalecie to koszmar. Co zrobić, żeby korzystanie z toalety nie było bolesnym doświadczeniem? Używaj odpowiednich środków do oczyszczania miejsc intymnych, po skorzystaniu z toalety. Tylko w ten sposób możesz leczyć powstałe bolesne rany, sprawiające ból i wywołujące niechęć do ponownego pójścia do toalety. Specjalistyczny papier toaletowy nawilżany ze składnikami pielęgnującymi, oczyszczającymi i łagodzącymi to rozwiązanie na tego typu problemy.

Gospodarstwo domowe - jak sprzątać bez wody?

Jak sprzątać, żeby się nie przemęczać? Jak sprzątać, żeby szybko było widać efekty? Najważniejsza przy sprzątaniu jest systematyczność. Bez tego, niestety, każde podejście do sprzątania będzie żmudne i długotrwałe. Żeby nie utonąć w kurzu domowym, ścieraj go częściej i używaj produktów, które będą opóźniały jego osadzanie się. Kurz to nie wszystko, w domu tworzą nam się różnego pochodzenia plamy, które także trzeba ścierać od razu. Dlaczego najlepiej jest ścierać plamy od razu? Kiedy plamy nie są jeszcze zaschnięte, są dużo łatwiejsze do usunięcia. Z tymi zaschniętymi również jesteśmy sobie w stanie poradzić przy użyciu ściereczek czyszczących, które są gotowe do użycia w zależności od przeznaczenia. Chusteczki pozwalają na efektywne sprzątanie bez użycia wody, co służy naszej planecie. Czy wiesz, że najwięcej wody w gospodarstwie domowym zużywane jest na sprzątanie i higienę osobistą?

Kuchnia do posprzątania - ocet i soda

Jak posprzątać kuchnię, używając naturalnych środków czystości? Warto zaufać sile natury. Ocet owocowy i soda to świetne połączenie do sprzątania kuchni. Te 2 składniki doskonale radzą sobie z usuwaniem kuchennych zabrudzeń, plam z tłuszczu i po kawie. Meble kuchenne również potrzebują czyszczenia, dla lepszego efektu możesz użyć ściereczki z woskiem do mebli drewnianych.

Jak czyścić kuchenne AGD?

Czy kuchenne AGD można czyścić naturalnymi składnikami? W kuchni mamy wiele sprzętów, które wymagają regularnego czyszczenia. LUBA to także ściereczki do lodówki, mikrofali i AGD, które są przyjazne dla żywności. Można nimi sprzątać bez obaw, że jedzenie, które później umieścimy w danym sprzęcie, przejdzie zapachem lub składnikami, jakimi nasączone są ściereczki. Kuchenne AGD zazwyczaj nie wymaga szczególnie skomplikowanych zabiegów czyszczących, wystarczy je regularnie przecierać, by pozbyć się bieżących zabrudzeń.

Łazienka posprzątana na błysk z chusteczkami nawilżanymi z mocą czyszczenia

Bez względu na to, czy sytuacja dotyczy małej łazienki, łazienki w bloku, nowoczesnych łazienek, ze stylem skandynawskim, czy nawet łazienki na poddaszu, każdą trzeba regularnie sprzątać. Osad z wody jest ciężki do usunięcia, kiedy sprzątanie odkładamy na później, albo sprzątamy dość niedokładnie. Sprzątanie łazienki ze ściereczkami LUBA jest proste, przyjemne i z łatwością dotrzesz nimi do miejsc, które wcześniej omijałeś z niewiadomych przyczyn. Dodatkową zaletą są ich właściwości antybakteryjne. Jak łatwo zdezynfekować łazienkę? Użyj ściereczek przeznaczonych do łazienki, które usuwają bakterie, brud i przykre zapachy.

Salon, czy pokój dzienny

Miejsce, gdzie przyjmujesz gości, powinno być czyste, choć, umówmy się, nikt nie będzie sprawdzał czystości Twoich pomieszczeń. Warto dbać o swoje otoczenie, bo często wpływa ono na nastrój domowników. Salon to miejsce, gdzie przebywamy, by odpocząć, więc sprzątanie przeprowadź również w sposób, który Cię nie obciąży. Jak wycierać kurze, by pozbyć się ich na dłużej? Używaj środków, które mają działanie antystatyczne. Ściereczki do mebli drewnianych LUBA Comfort z woskiem carnauba i olejem z awokado skutecznie odstraszają kurz. Doskonale czyszczą, pielęgnują i odpychają kurz, który nie osiada się na czyszczonych powierzchniach już tak szybko i chętnie.

Pielęgnacja zwierząt w 2 krokach z chusteczkami nawilżanymi

Zwierzęta wymagają naszej troski. Nie możemy zapominać, że są one od nas w dużym stopniu zależne. Opieka nad zwierzęciem to obowiązek i odpowiedzialność, które bierzemy na siebie, decydując się na przykład na psa. Pies, w zależności od rasy, będzie wymagał większej lub uwagi dotyczącej pielęgnacji. Uszy stojące będą mniej narażone na infekcje niż uszy długie. Oczy, które są osadzone w nienaturalny sposób, również są bardziej narażone na podrażnienia. To samo tyczy się fałd skórnych, których nadmiar nie pomaga w zachowaniu odpowiedniej higieny przy kąpieli, która odbywa się raz na jakiś czas.

Kompleksowa pielęgnacja psa z chusteczkami nawilżanymi dla psów

Jak wyczyścić psa po spacerze? W zależności od rodzaju sierści będzie to łatwiejsze bądź trudniejsze. Długość uszu również ma znaczenie, bo mogą się one nawet ciągnąć po ziemi, zbierając zanieczyszczenia. Chusteczki dla psów do oczyszczania i ochrony skóry to bardzo dobry produkt przeznaczony dla zwierząt do czyszczenia łap, sierści i okolic ogona. Z nimi w łatwy i szybki sposób oczyścisz psa po spacerze. Wrażliwe psy, które wymagają szczególnego rodzaju pielęgnacji, wymagają również specjalistycznych produktów. Chusteczki do pielęgnacji miejsc wrażliwych, jakimi są oczy, uszy i fałdy skórne wspomogą zabiegi pielęgnacyjne. Możesz je stosować nawet u szczeniąt. Nie zawierają składników, które mogłyby drażnić psy - alkohol i kompozycje zapachowe.

Chusteczki nawilżane LUBA to sposób na zmianę przykrych codziennych obowiązków na przyjemne nawyki. Oferta chusteczek nawilżanych jest wciąż przez nas poszerzana. Nie spoczywamy na laurach i dążymy do tego, by nasze produkty były jak najbardziej przyjazne środowisku. Jesteśmy bardzo wdzięczni, że chcecie korzystać z produktów LUBA, które mają świetną jakość i niską cenę.

 

* Nota Prawna - Zakaz kopiowania
Zaufane Opinie IdoSell
4.93 / 5.00 453 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-06
Dobre produkty których potrzebowałam. Szybka dostawa.
2024-04-11
Bardzo lubię Wasze ściereczki do sprzątania.
pixel