Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

LUBA Naturalnie

LUBA-Chusteczki-Nawilżane-Naturalnie

LUBA w zgodzie z naturą

Przyszłość naszej planety jest dla nas niezwykle ważna, dlatego kluczowym elementem naszego biznesu jest ekologia. Ekologia w biznesie to przyszłość każdego przedsiębiorstwa. Nie tylko dlatego, że jest to dobrze odbierane przez konsumentów, to świadomość życia w zgodzie z naturą, jaką w sobie mamy. Prawdą jest, że konsumenci wolą korzystać z usług i produktów firm, które dbają o środowisko naturalne, zmniejszając chociażby emisję szkodliwych substancji, które niejednokrotnie mogą powstawać przy każdym procesie produkcyjnym. Naszym głównym założeniem jest tworzenie chusteczek, nasączonych naturalnymi środkami, a także używanie materiałów w pełni biodegradowalnych.

Nieustannie udoskonalamy produkty LUBA i pracujemy na tym, aby:

  • były biodegradowalne - chcemy, żeby nasze produkty, jak najkrócej zalegały w środowisku. Nie chcemy przyczyniać się do niepotrzebnego zaśmiecania planety.
  • były w 100% spłukiwane w toalecie - chusteczki stworzone z naturalnych włókien mogą być spłukiwane w toaletach, ponieważ są to włókna w pełni biodegradowalne.
  • zawierały składniki naturalne - chcemy, aby nasze chusteczki były dla Państwa przyjazne, a przy okazji dla naszej planety. Nie chcemy korzystać ze środków, które skażają środowisko, a przy okazji podrażniają skórę.

Materiały przyjazne środowisku, jakie wykorzystywane są przy produkcji chusteczek LUBA

Chusteczki LUBA produkujemy na biodegradowalnych i rozpuszczalnych w wodzie włókninach. Włókna celulozowe są w pełni biodegradowalne, dzięki czemu nasze środowisko nie cierpi w związku z coraz większą ilością odpadów, które rozkładają się w nim przez setki lat. Nasz zespół nieustannie poszukuje najbardziej przyjaznych środowisku rozwiązań, dlatego inwestujemy w rozwiązania najnowszej generacji, jak włóknina celulozowa.

Materiał, jaki wykorzystujemy jest w 100% biodegradowalny. Jest to włóknina celulozowa nowej generacji pochodzenia roślinnego. Doskonale wchłania nadmiar wilgoci i bardzo szybko uwalnia ją do atmosfery, dzięki czemu świetnie nadaje się do sprzątania.

Dlaczego włókna celulozowe to tak innowacyjny materiał?

Celuloza to materiał, łączący w sobie najlepsze cechy, które mają inne materiały wykorzystywane do produkcji chusteczek. Ta nowoczesna tkanina to przełom w technologii włókien. Składa się z nanofibryli, czyli włókien hydrofilowych, które wykazują bardzo dobre właściwości absorpcyjne, a równocześnie w szybki sposób odparowują wodę z powrotem do atmosfery. Te gładkie i miłe w dotyku włókna chłoną o wiele więcej wody niż bawełna. Należy również wspomnieć o tym, że poliester nie chłonie wody zupełnie. Co więcej, oprócz tego, że wchłania bardzo dużo wilgoci, to nie robi tego w taki sposób, jak bawełna. Cząsteczki wody, są w nim maksymalnie kontrolowane i regularnie rozłożone. Nie ma mowy o przypadkowym wypływaniu zgromadzonej wody ze ściereczki wyprodukowanej z tego rodzaju włókien.

Jakie cechy łączy w sobie włókno celulozowe?

  • Delikatnie otulające włókna, jak jedwab
  • Mocne i wytrzymałe, jak poliester
  • Ciepłe, jak wełna
  • Chłodne, a nawet chłodzące, jak len

Jak przyczyniasz się do ochrony środowiska, używając naszych chusteczek?

Czy wiesz, że używając naszych chusteczek, przyczyniasz się do ochrony naszego środowiska naturalnego? Kupując nasze chusteczki, wspierasz nas i motywujesz do rozwoju w dobrym kierunku. To dzięki Wam nasze produkty są coraz lepsze, a my mając tego świadomość, chcemy się dla Was rozwijać. Jeżeli do nas trafiłeś/aś z pewnością zależy Ci na naturalnych składnikach. U nas je znajdziesz! Korzystamy z dobrodziejstw natury, aby Twój dom był czysty, a środki, jakich użyjesz, były bezpieczne i nie powodowały podrażnień. Środki te nie wpływają negatywnie na środowisko.

Oszczędzanie wody

Na naszej planecie mamy niedobory wody. Większość wody, jaką zużywasz w domu, to nie gotowanie i picie wody, to przede wszystkim Twoja higiena, a także sprzątanie. To te dwie rzeczy pochłaniają największe ilości wody. Sprzątając dom z naszymi ściereczkami czyszczącymi, oszczędzasz wodę. Stosując chusteczki do higieny intymnej, czy dłoni, również wpływasz na ilość wody na Ziemi.

Rozwój ekologicznych i bezpiecznych technologii

Kupując nasze chusteczki, wspierasz rozwój ekologicznych i bezpiecznych technologii najnowszej generacji. Bez konsumentów, którzy nam zaufali, nie bylibyśmy w tym miejscu i czasie. To dzięki Wam dążymy do rozwoju. Konsumenci, stawiając na najlepsze produkty na rynku, przyczyniają się do ogólnego rozwoju technologii, jakie są stosowane w przemyśle. Jeżeli zainteresowanie na produkty lepszej jakości jest większe, nie musimy konkurować najniższą ceną, co przekłada się na dobrą jakość materiałów, z jakich korzystamy. Nie chcemy tworzyć najtańszych produktów, które w żaden sposób nie wpisują się w zrównoważony rozwój.

Co zyskujesz, kupując chusteczki i ściereczki nawilżane LUBA?

Przede wszystkim masz pewność, że w Twoim domu znajdują się specjalistyczne i innowacyjne produkty najlepszej jakości. Nie stawiamy na bylejakość. Wprowadzamy na rynek produkty, które mają Państwu służyć i być dla Państwa bezpieczne. Wielokrotnie sprawdzone w laboratoriach chusteczki i ściereczki nawilżane są naszą dumą. W ofercie mamy kilka kategorii produktów, które przeznaczone są do sprzątania, higieny osobistej, a także dla zwierząt. Jako jedna z nielicznych firm na rynku zapewniamy również higienę dla Twojego pupila!

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.93 / 5.00 478 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-02
Doskonała obsługa, świetne produkty.
2024-07-01
Bardzo dziękuje i polecam
pixel