Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Światowy Dzień Zwierząt

2021-10-07
Światowy Dzień Zwierząt

Światowy Dzień Zwierząt to jeden z takich dni w roku, podczas którego hucznie obchodzimy święto naszych czworonożnych przyjaciół i nie tylko czworonożnych, bo zwierzęta są różne, ale ich bezwarunkowa miłość, którą potrafią nas obdarzyć, rusza za serce. Nie wahając się ani chwili, postanowiliśmy dołączyć do wspaniałej akcji, zorganizowanej przez Schronisko dla Zwierząt w Lublinie. Opiekunowie przygotowali mnóstwo atrakcji, a ich podopieczni przebierali łapkami, nie mogąc doczekać się tego wspaniałego wydarzenia. Zorganizowana została między innymi loteria, a uczestnicy konkursu na Facebooku mogli wypróbować naszych chusteczek dla psów.

Światowy Dzień Zwierząt

Kiedy obchodzony jest Światowy Dzień Zwierząt? Choć nasze wydarzenie odbyło się 3 października (w rocznicę śmierci św. Franciszka), to międzynarodowe święto zwierząt obchodzi się 4 października. Związane jest to z dniem wspominania w Kościele powszechnym świętego Franciszka z Asyżu, który jest patronem zwierząt, ekologów i ekologii. Dzień ten został ustanowiony w 1931 roku we Florencji. Dzień ten rozpoczyna Światowy Tydzień Zwierząt, który kończy się 10 października. To idealny dla miłośników zwierząt czas, by móc celebrować ich obecność. Oprócz tego przygotowywane przez przeróżne organizacje formy obchodów tego święta, mają na celu uświadomienie ludziom, że zachowania wobec zwierząt mają znaczenie. Zwierzę to żywa istota, nie rzecz. Zwierzę to istota, która przede wszystkim ma swoje prawa, a my powinniśmy je respektować.

chusteczki nawilżane Luba światowy dzień zwierząt schronisko w Lublinie

Światowy Dzień Zwierząt - Schronisko dla Zwierząt w Lublinie

3.10 Schronisko dla Zwierząt w Lublinie zorganizowało dzień otwarty z okazji Światowego Dnia Zwierząt. To bardzo dobra okazja do tego, by zjednoczyć wokół siebie ludzi dobrej woli, a także pokazać wszystkim zainteresowanym, jak wielka może być miłość zwierzęcia do człowieka i na odwrót. Zwierzęta będące w schronisku, niejednokrotnie nie mają za sobą przeszłości, o której chciałby pamiętać. Są to zwierzęta najczęściej skrzywdzone przez człowieka, któremu zaufały. Mimo to są tak kochane i niesamowicie mądre, że nie mogliśmy przejść obok tego wydarzenia obojętnie. Wzięliśmy w nim udział, a nasze produkty z pewnością zadowoliły niejednego psiaka i jego właściciela, co nas ogromnie cieszy. Jak zostały wykorzystane nasze produkty? Pracownicy Schroniska dla Zwierząt w Lublinie wpadli na genialny pomysł! Spójrzcie sami!

Światowy Dzień Zwierząt - loteria

Nawiązując do obchodów Światowego Dnia Zwierząt w Lublinie odbyła się loteria, w trakcie której można było wygrać najróżniejsze nagrody, między innymi chusteczki dla psów Luba. Podarowaliśmy na ten cel sporą ilość kartonów z najlepszą dla tego wydarzenia zawartością! Psie chusteczki w dwóch wariantach:

Zadanie konkursowe, które pojawiło się na FP Schroniska w Lublinie, brzmiało: “Ponieważ za oknem szaro, buro i ponuro, prosimy o zdjęcia waszych psiaków w komentarzach, w zamian mamy dla was:

  • Chusteczki Nawilżane dla Psów - Oczyszczanie i Ochrona Skóry firmy Luba

Przeznaczone do oczyszczania i ochrony skóry - łapek, sierści i okolic ogona. Nawilżane chusteczki to szybki i wygodny sposób na właściwą higienę psa. Łagodnie usuwają błoto, kurz oraz sól z łapek po zimowym spacerze.

Pierwsze 30 osób które wstawi zdjęcie swojego psiaka w zabawnej pozie otrzyma od nas paczuchę takich chusteczek. Odbiór 3 października na Dniu Otwartym :) Prosimy o zgłoszenie się do biura.

Luba kocha zwierzęta!

Po ilości komentarzy można otwarcie powiedzieć, że 30 paczek naszych chusteczek szybko znalazło nowy dom! To nas ogromnie cieszy, ponieważ mamy pewność, że nasze produkty spełniają oczekiwania czworonogów i są dla nich naprawdę doskonałą formą utrzymania prawidłowej higieny, a także są pomocne przy rekonwalescencji po zabiegach, które zwierzaki niejednokrotnie muszą przechodzić. Staramy się uczestniczyć w wielu akcjach organizowanych dla zwierząt. Nasza współpraca ze schroniskiem w Lublinie się nie kończy. Ponownie widzimy się podczas akcji mikołajkowej!

Pokaż więcej wpisów z Październik 2021
Zaufane Opinie IdoSell
4.93 / 5.00 457 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-06
Dobre produkty których potrzebowałam. Szybka dostawa.
2024-05-02
Bardzo lubię wasze produkty
pixel