Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Produkty do szkolnego plecaka

2021-08-31
Produkty do szkolnego plecaka

Już w tym tygodniu dzieciaki pójdą do szkoły. Żeby ułatwić im ten fakt, należy je dobrze wyposażyć, żeby w każdej sytuacji mogły się odnaleźć. Wyprawka szkolna obejmuje nie tylko plecak do szkoły, piórnik, przybory, strój na wychowanie fizyczne, czy książki. Ważne są również te małe elementy, jak nawilżane chusteczki antybakteryjne, a nawet nawilżany papier toaletowy, który z pewnością przyda się niejednokrotnie. Dzieci z pewnością cieszą się z fizycznego powrotu do szkoły, ale stres, który im towarzyszy również jest obecny.

Witaj szkoło!

Z pewnością wielu z Was zastanawia się, czy rok szkolny 2021/2022 będzie normalny, tradycyjny, czy jednak, podobnie jak poprzedni rok szkolny, ekstremalny, gdzie wciąż trzeba było wszystkiego uczyć się na nowo. Czy dzieci w tym roku szkolnym będą uczęszczały standardowo do placówek, czy może jednak po krótkim czasie, kiedy wkroczą w szkolne mury, będzie trzeba płynnie przejść na nauczanie zdalne? Tego niestety nie wie nikt. Przyjmijmy, że wszystko będzie wyglądało normalnie, a my, jako rodzice, z całych sił chcemy wspomóc dzieciaki w tym trudnym dla nich czasie. Wchodząc w szkolne mury, zwłaszcza te najmłodsze dzieci, będą z pewnością zagubione. Postarajmy się, żeby niczego im nie zabrakło.

Higieniczna wyprawka szkolna

Szkoły nie zawsze są dobrze wyposażone, zwłaszcza toalety. Ponad 70% uczniów w polskich szkołach żali się na toalety, z którymi mają do czynienia 5 dni w tygodniu. To smutne, że uczniowie zauważają, że coś jest nie tak, a toalety w wielu szkołach w Polsce nie uświadczyły remontu od wielu lat. Niestety nie możemy nic poradzić w tej kwestii, natomiast w ofercie Luba znajdują się produkty do higieny do szkolnego plecaka i są to nawilżany papier toaletowy w aż 3 wersjach zapachowych dla dzieci, wodne chusteczki nawilżane Tuli, które są uwielbiane przez przedszkola, a także chusteczki antybakteryjne dla dzieci.

Nawilżany papier toaletowy dla dzieci

Szkolne toalety, o ile są wyposażone w papier toaletowy, to jest to szary papier makulaturowy. Dlaczego w szkołach korzysta się z szarego papieru toaletowego? Szkoła ma za zadanie uczyć i wychowywać. Makulaturowy papier jest ekologiczny, zatem możemy uznać, że poprzez swoje działania, szkoła uczy ekologii. Ma to także swoją inną zaletę - taki papier jest dużo tańszy od innych, dostępnych na rynku. Niestety dzieci nie lubią szarego papieru toaletowego i zdecydowanie poprawiliśmy ich komfort, gdyby w plecaku każdego ucznia pojawiła się paczka nawilżanego papieru toaletowego. Możesz wybierać między papierem toaletowym o zapachu mango, truskawki, a nawet jagód.

Nawilżane chusteczki dla dzieci

Młodsze dzieci bardzo często potrzebują wyczyścić rączki i buzię, ponieważ zwyczajnie nie przeszkadza im to, że się brudzą. Panie w przedszkolu, czy podczas nauczania 1-3 często przypominają dzieciom o konieczności wytarcia buzi, czy rączek. W wielu placówkach szkolno - wychowawczych, rodzice są proszeni o przynoszenie paczki mokrych chusteczek raz na jakiś czas, by zawsze były pod ręką, kiedy dzieci tego potrzebują.

Chusteczki oczyszczające z płynem antybakteryjnym

Chyba wszyscy zgodnie stwierdzamy fakt, że środki do dezynfekcji to kultowe produkty zeszłego i tego roku również. Każdy powinien być wyposażony w produkt, którym z łatwością można zdezynfekować dłonie w każdym możliwym momencie. Odświeżające chusteczki Luba z płynem antybakteryjnym to inteligentne chusteczki, które dbają o właściwą florę bakteryjną. Chusteczki antybakteryjne dla dzieci z nawilżającym balsamem oliwkowym i prebiotykiem są stworzone dla dzieci. Delikatne dla skóry, nie pozostawiają lepkiej formuły na dłoniach po ich użyciu. Zmieszczą się do szkolnego plecaka. Doskonale sprawdzą się podczas spacerów do parku, wycieczce klasowej i na szkolnym korytarzu. Usuwają zanieczyszczenia i ograniczają rozwój mikroorganizmów, które mogłyby zaszkodzić Twojemu dziecku. Ponadto zawierają prebiotyk, który dba o właściwą florę bakteryjną na dziecięcych rączkach. Pielęgnujący balsam oliwkowy wspaniale nawilża skórę małych dłoni, chroniąc ją przed szkodliwymi czynnikami środowiska.

Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2021

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.93 / 5.00 470 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-13
Miła i szybka realizacja zamówienia. Napewno wrócimy!
2024-05-06
Super, szybka obsługa.
pixel