Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Jak przygotować ucznia do szkoły?

2021-08-01
Jak przygotować ucznia do szkoły?

Pozostał już tylko miesiąc do wielkiego wydarzenia, jakim jest rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022. Wszyscy zastanawiamy się, jak będzie wyglądał czas nauki. Czy w tym roku również większość zajęć odbędzie się zdalnie? Czy dzieci będą mogły chodzić normalnie do szkoły, co sprzyja ich rozwojowi społecznemu? Wreszcie, w co zaopatrzyć dziecko, żeby było bezpieczne? Higiena w szkole to bardzo ważny czynnik, zwłaszcza w obecnej sytuacji. Jak pomóc dziecku dbać o higienę w szkole w sposób, który nie przysporzy mu problemów i dyskomfortu?

Wyprawka szkolna 2021

Wyprawka szkolna w roku szkolnym 2021/22 to nie będzie standardowa wyprawka szkolna. Oczywiście, tak jak co roku, przyda się plecak, worek na buty, zeszyty, kredki, flamastry, książki i tym podobne rzeczy. Natomiast tym razem warto oprócz przyborów szkolnych, większą uwagę zwrócić na produkty higieniczne. Dlaczego uczeń powinien mieć przy sobie chusteczki antybakteryjne, a nawet nawilżany papier toaletowy?

Higiena w szkole

Przez szkolne korytarze przemieszcza się mnóstwo ludzi. Młodszych starszych, z pewnością czasy pandemii nieco ograniczyły tę liczbę, natomiast nie zmienia to faktu, że samych uczniów i nauczycieli, w każdej szkole, jest wielu. Jeżeli chociaż połowa z nich dotknie czegoś na korytarzu, czy w klasie, każdy zostawi swoją porcję bakterii i wirusów. Dlatego też należy wpajać naszym dzieciom, że higiena w szkole jest ogromnie ważna.

Szkolne toalety

Tradycją jest, że szkolne toalety są niedoposażone, jak również nie są to miejsca, w których chciałoby się spędzić chwilę dłużej. Bardzo często niedoposażenie to brak papieru toaletowego, a nawet brak mydła. Czasy, w jakich przyszło nam egzystować, w pewnym sensie narzucają szkołom obowiązek monitorowania takich produktów, co nie zmienia faktu, że dziecko powinno być do szkoły odpowiednio przygotowane.

Jakie produkty higieniczne warto spakować dziecku do plecaka?

W ofercie Luba znajdziesz kilka pozycji, które z pewnością przydadzą się Twojemu dziecku. Są to antybakteryjne chusteczki, chusteczki nawilżane dla dzieci i nawilżany papier toaletowy. Produkty do higieny dla dzieci Luba są poręczne i łatwo schować je do plecaka, a nawet kieszeni.

Chusteczki antybakteryjne dla ucznia

Odświeżające chusteczki nawilżane o właściwościach antybakteryjnych przydadzą się Twojemu dziecku w wielu sytuacjach w szkole. Będzie mogło przetrzeć nimi dłonie zawsze wtedy, kiedy będzie chciało coś przekąsić, poprawić okulary, czy po prostu wtedy, kiedy poczuje, że ma taką potrzebę. W naszej ofercie znajdziesz dedykowane dzieciom chusteczki antybakteryjne w przyjemnej szacie graficznej, która z pewnością przypadnie do gustu Twojemu uczniowi. Skład nawilżanych chusteczek przeznaczonych dla dzieci również ma znaczenie. Zadbaliśmy o to, żeby nie wpływały negatywnie na naskórek, a wręcz dbały o jego dobrą kondycję i odpowiednio zabezpieczały. Dodatkową opcją są chusteczki antybakteryjne uniwersalne, które możesz mieć w domu w zapasie, by korzystała z nich cała rodzina.

Chusteczki nawilżane dla dzieci i niemowląt

W szkole dzieci również uczestniczą w zajęciach plastycznych, na których niejednokrotnie brudzą się farbą, klejem i innymi przyborami do prac plastycznych, które brudzą, ale łatwo dają się zmyć. Na pomoc przychodzą wówczas nawilżane chusteczki, z których najczęściej korzystają młodsze dzieci. Nasze chusteczki nawilżane dla dzieci są uwielbiane przez grupy przedszkolne, ponieważ mają przystępną cenę, bardzo dobry, skład, optymalne nawilżenie i doskonałą wydajność. Chusteczki mokre dla przedszkolaków to bardzo dobre rozwiązanie!

Nawilżany papier toaletowy dla ucznia w szkole

W szkole bardzo często można spotkać się z sytuacją, kiedy w toalecie brakuje papieru toaletowego. Komfortowo jest wówczas mieć swój papier nawilżany, którego można użyć podczas wizyty w toalecie. Mamy do wyboru 3 wspaniałe rodzaje papieru toaletowego dla dzieci. Uczeń może wybrać spośród:

Można schować go dyskretnie w plecaku i użyć wtedy, kiedy jest taka potrzeba. Papier nadaje się do spłukiwania w toalecie, ponieważ wykonany jest na włókninie celulozowej.

Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2021

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.93 / 5.00 453 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-24
szybka dostawa, produkt zgodny z opisem
2024-05-04
Szybko i sprawnie dostarczono,
pixel