Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Ściereczki antybakteryjne Soda, Ocet, Kwasek Cytrynowy

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak powstaje bałagan? To nieuniknione zjawisko, które pojawia się wszędzie tam, gdzie się coś po prostu robi, żyje, czy mieszka. Gotowanie, zabawa, aktywnie, wspólnie spędzony czas, zawsze kończy się większym lub mniejszym bałaganem. Najważniejsze jest to, żeby znaleźć komfortowy sposób na to, by szybko się z nim uporać, nie zmęczyć się i nie zniechęcać do ponownego wykonywania czynności, które sprawiają nam przyjemność, a pojawiają się w ich wyniku zabrudzenia.

Ściereczki antybakteryjne - sprzątanie i dezynfekcja

Przy okazji sprzątania warto użyć środków, które dodatkowo mają właściwości antybakteryjne. Takie przydatne cechy mają składniki pochodzenia naturalnego wykorzystane przy tworzeniu ściereczek antybakteryjnych Luba Comfort. 3 magiczne składniki, jak: soda, ocet i kwasek cytrynowy to substancje, które używane były przez nasze babcie i pomagały im one w codziennych obowiązkach. Z czasem zaczęliśmy się zachwycać środkami chemicznymi, na szczęście poszliśmy po rozum do głowy i nasz światopogląd zaczyna ulegać zmianie. Jednym zdaniem: idziemy ku lepszemu. Chcemy sprzątać bez wyrządzania szkód środowisku naturalnemu.

Ściereczki antybakteryjne Luba Comfort Soda

Soda kojarzy nam się z wypiekami, do których wsypuje się jej niewielką ilość, żeby ciasto rosło pulchne i puszyste. Ma ona jednak również właściwości, które doskonale radzą sobie z brudem. Czyszczące ściereczki antybakteryjne nasączone formułą z sodą oczyszczoną, to sposób na białą ceramikę i armaturę, a także trudne do usunięcia osady, jak osady z mydła, zacieki z wody i ślady po paście do zębów. 

Ściereczki z mocą sody doskonale czyszczą i dezynfekują powierzchnie, pozostawiając czystość i połysk bez smug z długotrwałym, subtelnym zapachem świeżości. 

Moc aktywnej sody sprawdzi się zarówno w kuchni, jak i łazience, kiedy zechcesz wyczyścić zabrudzone powierzchnie. Soda doskonale wybiela, a także radzi sobie z najbardziej uciążliwymi i zaschniętymi przypaleniami. Wystarczy pocierać plamy za pomocą ściereczki Luba Comfort Soda i robić to do momentu aż uzyskasz pożądany efekt. Ściereczki nie rysują powierzchni, zatem są dla nich w pełni bezpieczne. Aktywna piana nie ma sobie równych podczas walki z uporczywymi osadami, z którymi mamy do czynienia w łazience. W kilka chwil rozpuszcza je i nie ma po nich ani śladu.

 

Ściereczki antybakteryjne Luba Comfort Ocet

Ocet wykorzystywany jest w kuchni zwłaszcza podczas produkcji przetworów. Zaprawy konserwowe, które wykonujemy we własnych domach, nie mogą odbyć się bez użycia octu. Ocet to także świetny środek do czyszczenia. Używamy go jednak niechętnie, ponieważ odstrasza nas jego intensywny zapach.

Luba stworzyła ściereczki nasączane octem, które nie mają tak intensywnego zapachu, a mimo to rewelacyjnie wykorzystują jego moc. Naturalna, antybakteryjna siła octu czyści domowe powierzchnie z tłuszczu, brudu, odcisków palców i resztek jedzenia. Idealnie nadaje się do szklanych i szkliwionych powierzchni, ponieważ pozostawia połysk bez smug. Dzięki nim szybko uzyskasz efekt czystego domu i nie będzie on pachniał octem, tylko zapachem świeżości, który pozostaje na przecieranych powierzchniach.

Możesz wykorzystać je zarówno do blatów, jak i podłóg, które po czyszczeniu ściereczkami nasączonymi Luba Comfort Ocet będą nie tylko czyste ale pozbawione też zbędnych bakterii. Moc octu jest na tyle wszechstronna, że ściereczek tych możesz używać na wiele różnych sposobów. Szybkie i wyjątkowe działanie sprawi, że w kilka chwil nadasz naturalną czystość większości powierzchni w Twoim domu.

Ściereczki antybakteryjne Luba Comfort Kwasek Cytrynowy

Kwasek cytrynowy używany jest w kuchni do zapobiegania ciemnienia pokrojonych owoców, które podczas utleniania zmieniają kolor. Jednak ma on więcej zastosowań w naszych domach pod względem sprzątania. Doskonale usuwa kamień w czajniku, ale do tego potrzebne jest jego zagotowanie. Wzmacnia działanie proszku do prania i wspaniale wybiela. Siła aktywnego kwasku wykorzystana została również w ściereczkach Luba Comfort. Wyczyścisz nimi armaturę, na której powstały zacieki z wody i mydła, a dodatkowo wybielą one czyszczone powierzchnie.

W kuchni radzą sobie z czyszczeniem mikrofalówki, a także przypaleniem, na przykład na płycie kuchennej, czy w piekarniku. Dodatkowo usuwają niechciane zapachy, czyli na przykład zapach spalenizny, pozostawiając delikatny zapach czystości i świeżości. Bardzo często w kubkach, które uwielbiamy i często z nich korzystamy, pozostaje niechciany osad z kawy lub herbaty. Ściereczki Luba z kwaskiem cytrynowym w kilka chwil uporają się także z tego typu zabrudzeniem. Można zastosować je również do wyczyszczenia dłoni po obieraniu warzyw, które je zafarbowały, jak na przykład czerwone buraki.

Sprzątanie bez użycia wody

Czy wiesz, że najwięcej wody zużywamy podczas czynności higienicznych i sprzątania? Woda, którą wykorzystujemy do celów konsumpcyjnych, jest tylko niewielkim % tego, ile zużywamy jej w ciągu dnia. Ściereczki czyszczące Luba Comfort pomagają sprzątać, a dodatkowo nie wymagają użycia wody, ponieważ są gotowe do użycia zaraz po wyciągnięciu ich z opakowania. Nie musisz mieć ze sobą pojemnika z wodą, żeby czyścić zabrudzone powierzchnie, wystarczą ściereczki nasączone składnikami pochodzenia naturalnego.

Czy sprzątanie musi trwać w nieskończoność?

Czasami nie chcemy, żeby dzieci z nami gotowały, bo kojarzy nam się to z bałaganem, którego uprzątnięcie będzie trwało dłużej, niż sama przyjemność wspólnego gotowania. A co, jeżeli sprzątanie nawilżanymi ściereczkami Luba, można również wykonywać wspólnie, bez wysiłku, dobrze się przy tym bawiąc? Porządki z dziećmi również mogą być przyjemne! Dzieciaki z pewnością będą zachwycone, że mogą robić coś wspólnie ze swoimi rodzicami, w dodatku jest to tak proste i bezpieczne, że praca pójdzie wszystkim w mig!

Ściereczki czyszczące Luba Comfort ze składnikami pochodzenia naturalnego

Ściereczki Luba Comfort pokazują nam, że można sprzątać bez użycia silnych środków chemicznych i uzyskiwać bardzo podobne efekty. Z łatwością usuwają one wszelkie zabrudzenia, a dodatkowo nie mają negatywnego wpływu na naszą planetę. Poza tym są bardzo wytrzymałe, co sprawia, że czyszczenie 1 ściereczką może trwać naprawdę długo. Poznaj zalety ściereczek czyszczących LUBA Comfort i spraw, żeby sprzątanie w Twoim domu odbywało się w zgodzie z naturą i pełnym komfortem dla Ciebie.

Zalety ściereczek czyszczących Luba Comfort

  • Szybkie i łatwe sprzątanie
  • Wyjątkowo duża ściereczka w rozmiarze XXL
  • Ściereczka o wytrzymałej powierzchni
  • W 100% biodegradowalna tkanina
  • Produkt przebadany dermatologicznie - przyjazny dla skóry dłoni
  • Środek delikatny dla czyszczonych powierzchni
  • Pozostawiając subtelny i długotrwały zapach świeżości i czystości
  • Formuła nawilżająca w 96% ze składników pochodzenia naturalnego
  • Opakowanie może podlegać recyklingowi (pamiętaj o zdjęciu etykiety)
  • Optymalna ilość ściereczek i kompaktowe opakowanie

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.93 / 5.00 470 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-06
Super, szybka obsługa.
2024-05-06
Dobre produkty których potrzebowałam. Szybka dostawa.
pixel