Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

O marce LUBA

Polska marka - LUBA: natura, komfort, gotowość do działania

LUBA to Polska marka z wielkimi aspiracjami. Oferta, jaką kierujemy do Was, wciąż się poszerza, a ta zaprezentowana dotychczas spełnia oczekiwania i zmienia przykre obowiązki na miłe i lekkie nawyki. Nasz asortyment skierowany jest do każdej grupy wiekowej, poczynając od niemowląt, kończąc na osobach starszych. Chcemy być zawsze z Tobą, by ułatwiać Ci życie w zgodzie ze stylem, jaki preferujesz. Luba to produkty dla każdego, kto ceni sobie swój czas, wygodę i komfort użytkowania. Przy okazji nie chcieliśmy pozostać bierni w stosunku do naszej planety, dlatego staramy się być firmą przyjazną środowisku.

Nasza marka - co nas wyróżnia?

Jakość produktów, które przekazujemy Wam do użytku, jest dla nas bardzo ważna. Z tego też powodu zdecydowaliśmy się na wdrożenie i certyfikację, w zakładzie produkcyjnym Luba, systemów zarządzania jakością - GMP (Good Manufacturing Practice, ISO 22716) oraz BRC Global Standards for Consumer Products. Celem tego przedsięwzięcia jest zapewnienie bezpieczeństwa produktów, poprzez zachowanie wysokich standardów higieny, spełnienie wymagań jakościowych zgodnych z Waszymi oczekiwaniami oraz wymagań ze strony prawnej, dotyczących każdego produktu. Takie wyróżnienie nie jest przyznawane na nieokreślony czas! Co roku przestrzeganie obu standardów jest weryfikowane przez niezależne jednostki certyfikujące i w przypadku pozytywnej opinii certyfikat przedłużany jest na kolejny czas. Wysokie standardy jakości, jakie spełniamy, zapewniają kontrolę wszystkich procesów, których efektem jest wyprodukowanie produktu o najwyższej jakości, co wielokrotnie doceniliście. BRC CP jest globalnie rozpoznawalnym prestiżowym standardem, który potwierdza najwyższy poziom oferowanych produktów oraz dbałość o bezpieczeństwo ich stosowania.

Produkty sygnowane przez naszą markę to składowa 3 rzeczy:

  • Materiał
  • Formuła
  • Opakowanie

Materiał, który szybko rozkłada się w środowisku naturalnym!

Produkujemy ze świetnej jakości materiałów pochodzenia roślinnego, w 100% rozpuszczalnych, niedegradujących środowiska naturalnego. Nie chcemy, by nasze artykuły zalegały na śmietnikach latami, co wiązałoby się z trwałym jej zniszczeniem i zaśmiecaniem. Stawiamy na naturalność, bo tylko ona ma przyszłość. Nasze duże, nowoczesne laboratorium czuwa nad materiałami, na których wytwarzane są nasze produkty. Chcemy sprawić Ci radość z użytkowania produktów higienicznych i tych do sprzątania, a dodatkowo nie zaprzątać Ci głowy tym, że wpływasz niekorzystnie na środowisko. Chusteczki nawilżane i ściereczki czyszczące mogą być przez Ciebie używane bez obaw o zanieczyszczanie planety!

Formuły opracowywane przez nowoczesne laboratorium

Formuły, jakimi nasączamy chusteczki LUBA, to w dużej części naturalne, przebadane dermatologicznie i łagodne dla skóry składniki. Chcieliśmy stworzyć markę, która od samego początku dba o swoich klientów, wydając na rynek produkty, które są naturalne, bezpieczne i skuteczne, które będą służyły do pielęgnacji i czyszczenia. Nasze chusteczki i ściereczki nasączone są formułami delikatnymi dla skóry i powierzchni, dobrze spełniające swoje przeznaczenie. Możemy poszczycić się ogromną ilością zadowolonych klientów, którzy wciąż do nas wracają i nie szczędzą pochlebnych komentarzy. Zastanawiasz się, czy dołączyć do naszego zadowolonego grona przyjaciół Luba_Naturalnie? Może skusi Cię jeszcze fakt, że formuła nawilżająca każdego z produktów Luba, to krok milowy do jednego z najlepszych sposobów na oszczędzanie zasobów wody pitnej, które kurczą się na naszej planecie? Nasze produkty zastępują wodę i silne środki chemiczne, są od nich dużo łagodniejsze, a równie skuteczne.

Nasz wpływ na środowisko, a opakowania do recyklingu

Opakowania nadają się do segregacji i mogą zostać ponownie przetworzone. Nieustannie rozwijamy się w kwestii naszego wpływu na środowisko. Kładziemy duży nacisk na ochronę planety. Zdajemy sobie sprawę, że nie jesteśmy w stanie zupełnie zniwelować emisji dwutlenku węgla do atmosfery, że produkcja i transport niestety wiążą się z jego powstawaniem. Na plus uznajemy fakt, że jesteśmy rodzimą marką, której produkty nie odbywają bardzo długiej drogi, by znaleźć się w Twoim domu. Stawiając na nasze nawilżane chusteczki i ściereczki do sprzątania, wybierasz mniejszą emisję dwutlenku węgla do środowiska. Chcemy zaznaczać jak najmniejszy ślad na planecie, na której mieszkamy, a mimo to pragniemy pojawiać się w wielu domach i miejscach, w których będziemy Wam ułatwiać i umilać życie.

Te 3 rzeczy są dla nas wyznacznikiem, którym podążamy, tworząc nowe produkty ukierunkowane na Twoje potrzeby.

LUBA bez kropli wody

Woda, tak bardzo brakuje jej w wielu rejonach świata. Wbrew pozorom, nie zużywamy jej w największym stopniu do konsumpcji. Używamy jej głównie do zastosowania zasad higieny, a także do sprzątania. Chusteczki i ściereczki LUBA to produkty, które zawsze możesz mieć pod ręką, a one nie wymagają wody, by ich użyć!

chusteczki nawilżane Luba certyfikaty

* Nota Prawna - Zakaz kopiowania

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.93 / 5.00 453 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-06
Dobre produkty których potrzebowałam. Szybka dostawa.
2024-05-04
Szybko i sprawnie dostarczono,
pixel